Bretz Bambaşka Bir Konseptle Karşınızda…

Bretz, detaylardaki mükemmelliyetciliği ile Art Deco’yu bir adım öne çıkarıyor.

Eşsiz tasarımlarıyla kaliteyi bütünleştiren Bretz, özgün stiliyle kendini sürekli yeniliyor. Art Deco stili ve Chakra renkleriyle alışılmışın dışında bir konsept yaratan Bretz, mobilyalara renk ve ruh verirken dekorasyon modasına damgasını vuruyor.

1920’lerin Fransa menşeli çiçekler, iri güller,  tropikal yapraklar, kuşlardan ilham alan sanat akımı Art Deco’nun yeniden yorumlandığı geometrik desenli mobilya ve objeler, modern evler için ideal bir estetik ve görünüş sunuyor.

Üretilen mobilyalarda parlak renkli ipekli kumaşlar ve Art Deco stilinin en gözde malzemelerini kullanan Dekoratör Nur Birol, dekorasyon kültürüne ince bir çizgi çiziyor.

Dekoratör Birol, Bretz 40.yıl özel koleksiyonunda fiziksel güç, canlılık ve yaratıcılığın simgesi turuncu; inanç, duygular, sezgiler ve ruhsal huzuru temsil eden mavi; arınmış üstadlık, ruhsal güç, asilliği yansıtan mor; uyumluluk, ahenk göstergesi kalbin rengi yeşili kullanarak temasal bir konsept yaratıyor.

Renk enerjilerini yaşam köşelerimizde yoğun olarak hissedeceğimiz konfor ve içsel huzuru işlevselliği ve şıklığıyla bir arada evlerimize getiren Bretz, ayrıcalıklı tasarımlarıyla yine göz dolduruyor.

Dekorasyon dünyasına tasarımlarıyla yön veren Bretz, Cemiz Topuzlu Showroom’da bambaşka bir yüzüyle farklılığı yakalamak isteyen müşterilerini bekliyor.