Bretz İstanbul’a Yolculuk

Bütün dünyanın ilgisinin ve merakının üzerinde olduğu 2010 Kültür Başkenti İstanbul’umuzda devam eden tüm yeni projelere, BRETZ Mobilya da yeni ürünleriyle eşlik ediyor. Mobilya sektörünün öncü firmalarından BRETZ eski ustasından devraldığı teknik ve bilgileri çağdaş yorumlarla yeniden hayata geçirdiği Osmanlı ve İstanbul temalı yeni ürünlerinde, zahmetli ve zaman alıcı el işçilikleri öne çıkıyor. 

 

Ahşabın dantel gibi oyulmuş formları geçmişten günümüze hatırlatmalar yapan her ürün bir hikayeyi anlatıyor nitelikte. Bu coğrafyada süre gelmiş tüm kültürlerin yaşam stillerindeki detayları yeniden hayata geçirir özellikte. Şehrin kıvrımları ve İstanbul kimliğinden ilham alınarak tasarlanmış bir paravan, dev püsküllü yastıklar, Osmanlı, Selçuklu ve Türk motifli yüzeyler, renkli döşemeler...

 

Hayran bırakan birçok yeni projeye imza attığına şahit olduğumuz BRETZ tasarım ve İstanbul kelimelerini yan yana sıkça duyduğumuz şu günlerde, bu yeni ürünleriyle de dünya trendleriyle aynı frekansta olmayı başarıyla devam ettirdiğini gösteriyor.