Yönetim Sistemleri Ve Sürdürülebilirlik Politikası

 Bretz olarak;

Ekonomik yoldan etkin ve hızlı hizmet sunmak için süreçlerimizi; çıktılarından etkilenecek tüm taraflara karşı, tanımlayıp, paylaşmaktayız.

Sürdürülebilir kalkınma prensipleri çerçevesinde, sosyal, ekonomik ve çevresel unsurları, tüm çalışanlarımızın sürekli iyileştirme faaliyetlerine katılımı, paydaşlarımızın memnuniyeti ve beklentileri ile bir bütünlük içinde yönetmekteyiz.

 

 Bu doğrultudaki taahhütlerimiz ise;

  • Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde beklentilerin ötesine geçebilmek için, tedarik zincirinin en önemli halkası olduğumuz yaklaşımı ile süreçlerimizi etkin, verimli ve güvenli bir şekilde yönetmek,

 

  • Kirliliğin önlenmesi prensibi çerçevesinde, faaliyetlerimizden kaynaklanan çevresel boyutların, oluşmadan önlenmesi yönünde planlamalar yapmak,

 

  • Faaliyet gösterdiğimiz tüm sahalarda geçerli olan, ilgili yasal ve diğer gerekliliklerle uyumlu çalışmak,

 

  • Çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği için risk yaratabilecek tehlikeleri analiz ederek, bunlardan kaynaklanacak kazaları, hastalıkları ve rahatsızlıkları önlemek üzere önlemler almaktır.

Bretz olarak;

Taahhütlerimizin tümünü gerçekleştirmek ve sürdürülebilirlik yolunda araç olarak kullandığımız yönetim sistemlerimizde, sürekliliğinin elde edilmesi için gereken kaynakları sağlamayı taahhüt ederiz.

İLETİŞİM

WhatsApp WhatsApp us